Wykorzystaj możliwości internetu. Oprogramowanie aukcyjne

Obecnie tak naprawdę żadna firma nie będzie w stanie zaistnieć jeżeli nie korzysta z ogromnych możliwości proponowanych przez sieć Internet. Osoby głęboko wierzące w „stare, dobre rozwiązania” uważają to za minus. Trudno jednak nie przyznać, że korzystanie z sieci internetowej daje gro olbrzymich szans i możliwości. Można dzięki sieci Internet rozpropagować swą firmę, towary jak i wszelkiego typu usługi. Nie warto jednak korzystać tylko i wyłącznie z wąskiej części dostępnych opcji. Dlatego warto skupić się też na dystrybucji on-line, którą oferować już zaczyna olbrzymia część kluczowych firm.

Choć dla ludzi z „zewnątrz” sprzedaż online wydaje się rzeczą niebywale prostą, to jest jednak mnóstwo aspektów, o które musimy zatroszczyć się, żeby mogła ona działać bez problemów i ponadto wyglądać na tyle kusząco, ażeby zachęcać do zakupu. Tym ważniejszy jest zatem dobór dobrego silnika do stworzenia własnego narzędzia aukcyjnego. Doskonałym przykładem systemu typowo aukcyjnego jest AfterLease Box jak i Wesel I rozpowszechniany przez ECR Europejskie Centrum Remarketingu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient może profesjonalnie zadbać o stworzenie aukcji na swej platformie internetowej. Powoduje to, iż sprzedaż jest uporządkowana – jest bowiem wprowadzona w już działającą markę i nie ma konieczności tworzenia aukcji na innych serwisach. Dzięki temu zostaje też utrzymany styl wprowadzany przez markę, bowiem każda marka może dostosować aukcję do swoich stron internetowych. Dodatkowo Wesel to nowoczesny system, który w łatwy sposób możemy połączyć m.in. z DEKRA.net bądź też systemem ALM.

W odróżnieniu do klasycznych systemów aukcyjnych, przy zastosowaniu oprogramowania Wesel towary klienta nie ginął w otchłani natężonego wdrażania różnych aukcji. Każdy może zaprezentować tylko swoją ofertę w dowolnie wybranej formie. Aukcje internetowe mają również to do siebie, że te bardziej ciekawe uniemożliwiają serwerom sprawne funkcjonowanie. Zaś Wesel oferuje pełen zakres usług mający związek z obsługą aukcji z punkty widzenia programistycznego. Dzięki firmie ECR Europejskie Centrum Remarketingu możliwe jest również zlecenie obsługiwania systemu.

Poznaj więcej szczegółów o nowoczesnym oprogramowaniu aukcyjnym i odwiedź stronę ecr.com.pl